ЕРАЗМУС ТРЕНИНГ О ДИГИТАЛНОЈ ПИСМЕНОСТИ
ПОЗИВ ЗА МЛАДЕ ИЗ ПЛАНДИШТА И ОКОЛИНЕ
Магнет хаус поново има отворен позив за младе. У питању је тренинг о дигиталној писмености. То је тренинг Еразмус+, тако да могу да буду млади и омладински радници, нема горње границе у годинама, само да могу да прате на енглеском. Наравно, учешће је бесплатно. Могу боравити код нас, што је боље због дружења, али ако не могу из неког разлога, могу нам се придружити на радом делу само, од 10 до 17/18h.
Ево линка на позив: https://www.magnet.house/post/trening-digitalna-pismenost-erasmus-magnethouse





